URZĄDZENIA SIECIOWE

Sieci przewodowe oraz bezprzewodowe. W naszym portfolio znajdą Państwo podstawowe urządzenia sieci przewodowych,
takie jak przełączniki sieciowe, routery oraz urządzenia UTM/Firewall

SIECI PRZEWODOWE

Podstawowym elementem poprawnie funkcjonującej sieci przewodowej są prawidłowo dobrane urządzenia aktywne. Podczas przygotowywania projektów staramy się, aby zaproponowane urządzenia w optymalny sposób spełniały oczekiwania Inwestora, uwzględniając przy tym dostępny budżet. Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z największymi producentrami sprzętu, pozwalają nam na przedstawienie oferty najlepiej dopasowanej pod określonego Klienta.

W naszym portfolio znajdą Państwo podstawowe urządzenia sieci przewodowych, takie jak przełączniki sieciowe (wolnostojące oraz blade), routery oraz urządzenia UTM/Firewall. Część sprzętową czesto uzupełnia dedykowane oprogramowanie, które pozwala na scentralizowane zarządzanie wszystkimi urządzeniami. Prowadzimy również sprzedaż i instalację sprzętu IT uzupełniającego infrastrukturę Klientów: serwery, systemów kopii zapasowych, urządzenia storage czy też inteligentne systemy zasilania awaryjnego.


Sieci Przewodowe

Podstawowym elementem poprawnie funkcjonującej sieci przewodowej są prawidłowo dobrane urządzenia aktywne.

Sieci Bezprzewodowe

Sieć Wi-Fi jest nieoderwalnym elementem codzienności, a liczba urządzeń korzystającej z niej powiększa się z dnia na dzień.

SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA SIECI

Rozwiązania typu UTM, czyli Unifed Threat Management, to urządzenia, które łączą w sobie kilkanaście mechanizmów chroniących wszechstronnie przed zagrożeniami sieciowymi.

active

SIECI BEZPRZEWODOWE

Sieć Wi-Fi jest nieoderwalnym elementem codzienności, a liczba urządzeń korzystającej z niej powiększa się z dnia na dzień. Staje się to wyzwaniem dla producentów urządzeń sieci bezprzewodowych - by uzyskać bardzo wysoką niezawodność, wydajność i co najważniejsze, bezpieczeństwo na wysokim poziomie.

Należy pamiętać, aby proces budowy sieci rozpocząć od przygotowania jej rozplanowania tzw. Site Survey. Nasi inżynierowanie przygotują je specjalnie dla Państwa
.
logo-hpe-white.png
logo-sophos-white.png
logo-brocade-white.png

SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA SIECI

Rozwiązania typu UTM, czyli Unifed Threat Management, to urządzenia, które łączą w sobie kilkanaście mechanizmów chroniących wszechstronnie przed zagrożeniami sieciowymi:

• System Anty-wirusowy oraz Anty-spamowy
• Ochrona Firewall oraz IPS
• Filtr kontentu oraz URL
• Anty-spyware oraz Anty-ransomware
• Kontrola aplikacji oraz Audyty podatności
• Systemy logowania oraz raportowania


Proponujemy urządzenia z możliwością pełnej ochrony sieci w każdej organizacji – niezależnie czy jest to mała frma z kilkoma pracownikami, czy duże przedsiębiorstwo, zatrudniające kilka tysięcy osób. Szeroka gama produktów producentów, z którymi współpracujemy, pomaga w znalezieniu odpowiedniego urządzenia. Dobre rozwiązanie wg. naszych standardów to takie, które pozwala świadomie kontrolować użytkowników i szybko identyfkować tego, kto zagraża bezpieczeństwu naszej sieci, a tym samym m.in. wypłynięciu danych frmy.

TESTY URZĄDZEŃ

W związku z rozbudowanym magazynem urządzeń demonstracyjnych uruchomiliśmy program bezpłatnych testów sprzętu dla naszych Klientów. Nasi inżynierowie przeprowadzą Państwa przez ten proces w sposób najmniej inwazyjny, z zachowaniem wszelkich nawyższych standardów.

POPROŚ TRITECH NETWORKS O KONTAKT

Pozostaw Nam swoje dane, a skontaktujemy się możliwie najszybciej.

Prośba o kontakt

Dane Kontaktowe

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę Tritech Networks z siedzibą w Katowicach i posłużą przedstawieniu oferty handlowej.

Prośba o kontakt

Zgłoszenie zostało przyjęte. Nasi pracownicy skontaktują się możliwie najszybciej.

© 2015-2018 Tritech Networks. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.