INSTALACJE NISKOPRĄDOWE

TRITECH NETWORKS jest dystrybutorem i dostawcą kompleksowych rozwiązań w branży teleinformatycznej

SYSTEMY NISKOPRĄDOWE

TRITECH NETWORKS jest dystrybutorem i dostawcą kompleksowych rozwiązań w branży teleinformatycznej. Oferujemy systemy okablowania strukturalnego przeznaczone do budowy infrastruktury teletechnicznej oraz rozwiązania wykorzystywane przy realizacji projektów związanych z Data Center.

Uzupełnieniem oferty są Systemy Niskoprądowe, które integrujemy ze sobą po sieci LAN. Sieci transmisji danych zapewniają prawidłową, a przede wszystkim wydajną pracę wszystkich systemów informatycznych wykorzystywanych w nowoczesnych frmach oraz instytucjach.
banner-1.jpg

Oferowane przez nas rozwiązania i usługi bazują na bogatym doświadczeniu certyfkowanych inżynierów sieciowych, a także wieloletniej praktyce realizowania projektów. Rynki na których działamy to między innymi: energetyka, budownictwo, przemysł, administracja publiczna, zdrowie czy też służby mundurowe.

logo-avizio-white.png
logo-zpas-white.png
logo-bosch-white.png

OKABLOWANIE STRUKTURALNE

Sprawdzone i w pełni certyfkowane systemy okablowania strukturalnego objęte 25 letnią gwarancją producenta. Mając na uwadze najwyższą jakość i innowacyjność - oferujemy najlepsze rozwiązania technologiczne. W zakresie okablowania strukturalnego oferujemy kompletne rozwiązania dotyczące warstwy fzycznej sieci oparte zarówno na medium miedzianym jak i światłowodowym.

Wspieramy projektantów oraz inwestorów w pełnym zakresie od projektu do realizacji. Posiadamy wiedzę, która sprawdza się u naszych Klientów w każdej branży.
OKABLOWANIE STRUKTURALNE
OKABLOWANIE STRUKTURALNE

Sprawdzone i w pełni certyfkowane systemy okablowania strukturalnego objęte 25 letnią gwarancją producenta. Mając na uwadze najwyższą jakość i innowacyjność - oferujemy najlepsze rozwiązania technologiczne.

SSP
SSP

Oferujemy systemy przeznaczone do montażu w obiektach publicznych, jak i przemysłowyc.

CCTV
CCTV

Projektujemy i dostarczamy systemy CCTV dostosowane do indywidualnych wymagań naszych klientów.

DSO
DSO

Zapewniamy szeroki wybór certyfkowanych głośników, wzmacniaczy oraz profesjonalnych systemów audio.

BMS
BMS

Wspieramy integrację różnych systemów budynkowych za pomocą jednej platformy zarządzającej.

KD
KD

Pomagamy w doborze rozwiązań monitorujących dostęp do specjalnych stref i pomieszczeń w obiekcie.

SSWiN
SSWiN

Posiadamy duży asortyment central alarmowych, czujek, sygnalizatorów oraz akcesoriów.

USŁUGI PROJEKTOWE

Proponujemy współpracę zakończoną kompleksową dokumentacją projektową okablowania strukturalnego, w tym pasywnego i aktywnego, a także systemów telekomunikacyjnych miedzianych i światłowodowych, które są niezbędne w nowoczesnych systemach wymiany danych i sterowania.

POPROŚ TRITECH NETWORKS O KONTAKT

Pozostaw Nam swoje dane, a skontaktujemy się możliwie najszybciej.

Prośba o kontakt

Dane Kontaktowe

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę Tritech Networks z siedzibą w Katowicach i posłużą przedstawieniu oferty handlowej.

Prośba o kontakt

Zgłoszenie zostało przyjęte. Nasi pracownicy skontaktują się możliwie najszybciej.

© 2015-2018 Tritech Networks. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.