AKTUALNE OFERTY PRACY

Chcesz rozpocząć karierę zawodową w Tritech Networks? Aplikuj na wybraną ofertę pracy.
Specjalista ds. Sprzedaży IT

Opis stanowiska pracy

  • Sprzedaż produktów i usług oferowanych przez Pracodawcę
  • Bieżąca współpraca z powierzonymi klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje
  • Współpraca z działem technicznym na etapie realizacji wdrożeń
  • Bieżąca analiza rynku pod kątem pozycjonowania oferowanych produktów
  • Monitoring i analiza porównawcza konkurencji w zakresie produktowo-cenowym
  • Reprezentowanie firmy na konferencjach krajowych oraz zagranicznych
  • Promocja produktów
Smiley face

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku: minimum 1 rok
  • Doświadczenie w realizacji projektów systemów informatycznych
  • Pełne zaangażowanie w powierzone zadania
  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie zdobywania, ostatni rok studiów)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Język angielski - bardzo dobry

Oferujemy

  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia
  • Premia uznaniowa oraz sprzedażowa
  • Narzędzia pracy: telefon oraz notebook
  • Samochód Służbowy

Aplikuj na stanowisko wysyłając CV na adres: praca@tn.com.pl

Wsparcie Działu Sprzedaży

POPROŚ TRITECH NETWORKS O KONTAKT

Pozostaw Nam swoje dane, a skontaktujemy się możliwie najszybciej.

Prośba o kontakt

Dane Kontaktowe

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę Tritech Networks z siedzibą w Katowicach i posłużą przedstawieniu oferty handlowej.

Zgłoszenie zostało przyjęte. Nasi pracownicy skontaktują się możliwie najszybciej.