tritech_team.jpg

TRITECH NETWORKS

Jesteśmy INTEGRATOREM TECHNOLOGICZNYM, który wdraża kompleksowe rozwiązania multimedialno - sieciowe dla biznesu w Polsce i za granicą, zarówno w zakresie sieciowej części aktywnej, jak i pasywnej. Zajmujemy się również opracowywaniem projektów instalacji niskoprądowych, a naszymi dostawcami są zawsze wiodący producenci sprzętu IT.

W zakresie rozwiązań multimedialnych realizujemy instalacje SYSTEMÓW MULTIMEDIALNYCH, ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń wideokonferencyjnych. Oferujemy rozwiazania producentów Cisco, Huawei, Polycom oraz AMX i Crestron. Nasze portfolio uzupełniamy o nowoczesne systemy reklamowo - informacyjne oparte na urządzeniach polskich oraz zagranicznych producentów.
W szczególny sposób zapraszamy Państwa do współpracy przy realizacji PROJEKTÓW SIECIOWYCH. Wieloletnie doświadczenie pozwala Nam oferować Państwu optymalne rozwiązania, zbudowane na urządzeniach takich producentów jak Cisco, HP Enterprise, Huawei, Juniper, Fortinet czy Sophos.

Dzięki temu, że nie jesteśmy producentem urządzeń, nie ograniczamy się do wybranych
rozwiązań. Dobór ich uzależniamy od potrzeb i budżetu Inwestora. Po serii spotkań z Klientem lub Architektem mamy pewność, że proponujemy rozwiązania, które najlepiej zrealizują założenia inwestycji.

Mamy za sobą realizacje wielu wymagających, a przede wszystkim zakończonych sukcesem projektów.
Naszymi klientami są organizacje użyteczności publicznej jak uczelnie, szpitale, urzędy, a także sektor komercyjny - biurowy, produkcyjny, handlowy.

Tritech Networks należy do GRUPY TRITECH, która od 2003 roku dostarcza rozwiązania IT dla Biznesu.

Tritech Networks Sp. z o.o.

ul. Żeliwna 38
40-599 Katowice
woj. śląskie, Polska

NIP: 634 284 49 74

KRS: 0000573591

Chcesz rozpocząć karierę zawodową w Tritech Networks?

Sprawdź aktualne oferty pracy

POPROŚ TRITECH NETWORKS O KONTAKT

Pozostaw Nam swoje dane, a skontaktujemy się możliwie najszybciej.

Prośba o kontakt

Dane Kontaktowe

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę Tritech Networks z siedzibą w Katowicach i posłużą przedstawieniu oferty handlowej.

Prośba o kontakt

Zgłoszenie zostało przyjęte. Nasi pracownicy skontaktują się możliwie najszybciej.

© 2015-2018 Tritech Networks. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.