Porównywarka cen pakietów telewizji cyfrowej

Zarówno stali użytkownicy Telewizji nowej generacji n, jak i nowi klienci mogą zawsze liczyć na atrakcyjne promocje.

Promocja Świąteczna Telewizji n to bardzo atrakcyjna oferta przygotowana z myślą o nowych klientach. Promocja ta oferuje:

  • darmowe korzystanie przez pierwsze trzy miesiące z wszystkich pakietów,
  • darmową aktywację dekodera HD
  • gratisowo przez cztery miesiące trzy atrakcyjne kanały filmowe – HBO, Filmbox, Cinemax – najlepsze hity filmowe, wielkie produkcje z całego świata! Dzięki temu nowi klienci mają okazję dokładnie zapoznać się z całą ofertą telewizji n!

Co więcej, w ramach promocji świątecznej oferowanych jest aż dziewięć kanałów HD bez żadnych dodatkowych opłat oraz VOD – domowa wypożyczalnia filmów za darmo przez trzy miesiące! Promocja ta skierowana jest do klientów którzy, zdecydowali się na zakup dekodera HD z cyfrową nagrywarką – nbox HDTV recorder. Jest to doskonałej jakości dekoder HD z cyfrową nagrywarką z dożywotnią gwarancją. Jego aktywacja w promocji świątecznej wynosi 99 zł zamiast 449zł! Jak zamówić Telewizję n? Wystarczy zalogować się na stronie firmowej, złożyć zamówienie i gotowe!

Promocje dla stałych klientów telewizji n dotyczą atrakcyjnych kanałów filmowych – Filmbox, HBO, Cinemax. Promocja Filmox to trzy filmowe kanały za 9.90, a promocja HBO+CINEMAX to aż sześć kanałów filmowych za 35 zł.